Paul Mitchell Tea Tree Hemp Multitasking Spray 200 ml

Univerzální sprej

Vlastnosti:
Univerzální produkt, který se chová jako bezoplachový kondicionér. Vlasy hydratuje a rozčesává může být použit také jako stylingový sprej který zajišťuje poddajnost vlasů.

Působení:
Díky konopnému oleji a konopným extraktům bohatých na proteiny vyživuje prameny, krotí frizz a dodává lesk, zatímco hýčká smysly vyváženým, přírodu evokujícím aromaterapeutickým zážitkem.

Použití:
Naneste malé množství na umyté, ručníkem vysušené vlasy do délek a konců. Použijte jako primer k rozčesávání a hydrataci. Nastříkejte na suché vlasy a nechte volně uschnout nebo použijte fén.

Bonus:
Pro jemné a zdravé vlasy: lehce nastříkejte do dlaní a naneste do délek a konečků.
Středně hrubé až hrubé vlasy: nastříkejte přímo na vlasy, soustřeďte se na délky a konečky nebo na místa kde potřebují vlasy více výživy. Pro extra lesk a kontrolu naneste jednu pumpičku Hemp Replenishing hair & Body Oil.
Suché a poškozené vlasy: nastříkejte na poškozená místa před použitím stylingových produktů. Méně je víc, takže tam kde je potřeba nastříkejte malé množství.
Pro kudrnaté vlasy nebo účesy s použitím difuzéru: nastříkejte přiměřené množství na vlasy a nechte volně uschnout nebo použijte difuzér k dosažení požadovaného výsledku. Pro dodatečnou hydrataci a definici aplikujte do suchých vlasů jednu pumpičku Hemp Replenishing Hair & Body Oil.


Cena: 799 Kč

skladem 2 ks, expedujeme nejpozději následující pracovní den