AKCE: Sleva 10% na celý nákup platí do 21.7.2024, stačí vložit v košíku kód LETO10

ENVY Therapy 3-in-1 Ultrasonic Therapy

Kosmetický nástroj pro domácí použití

3-in-1 Ultrasonic Therapy ke kosmetická pomůcka určená pro domácí použití, která funguje na principu působení ultrazvukových vln na pokožku. Vybrat si můžete ze tří režimových nastavení, která mají efekt účinného domácího ošetření pokožky a posilují tak rutinní péči o pleť. Kosmetický přístroj je určen k ošetření v oblasti obličeje, krku a dekoltu.

  1. Režim ultrazvukového čištění ION+ (Sonic Cleansing ION+)

    Vysokofrekvenční vibrace napomáhají čištění pórů a odstranění odumřelých kožních buněk a bakterií. Kladně nabité ionty pomáhají navíc z pokožky odstraňovat zbytky kosmetických produktů a syntetických nečistot (prach, smog, nečistoty…).

  2. Galvanický režim (Galvanic ION-)

    Galvanická iontová funkce zajistí hloubkovou penetraci aktivních látek z kosmetických produktů. Použít můžete například sérum, koncentrát nebo ampuli podle potřeb pleti. Pro maximální efekt penetrace aktivních látek doporučujeme kosmetický produkty nanášet bezprostředně PŘED použitím galvanického vpravování.

  3. EMS stimulace obličejových svalů

    Elektrická svalová stimulace zpevní pokožku a vypne ochablé kontury obličeje. Režim stimulace obličejových svalů EMS/L (EMS/LOW), EMS/H (EMS HIGH) – vyšší frekvence elektrické stimulace pro ještě výraznější zpevnění pokožky a vypnutí ochablých kontur obličeje.


Cena s DPH: 2672 Kč

prodej skončil